Eesti Kindlustusühistu ÜKS nõukogu esimeheks valiti Olavi Laido

31.01.2020 toimus Eesti Kindlustusühistu ÜKS nõukogu esimene koosolek, kus nõukogu esimeheks valiti endine pikaajaline If Kindlustuse juht Olavi Laido.  

Eesti Kindlustusühistu Üks nõukogu esimehe Olavi Laido sõnul on riigikaitse, majandus ja rahandus, sealhulgas kindlustus, meie väga olulised sõltumatuse garantiid. “Eesti pangandus on juba tekkinud, aeg on ka kindlustusel oma koht täita. On selge, et oleme alustanud eestlaste jaoks millegi väga olulisega,” selgitas Laido otsust kindlustusühistuga liituda ning nõukogu esimehe koht vastu võtta.

Taasiseseisvunud Eestis esimene kindlustusühistu nimega Eesti Kindlustusühistu ÜKS asutajaliikmeteks on Eesti Omanike Keskliit, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, Eesti Korteriühistute Liit, Eestimaa Talupidajate Keskliit, Tartu Hoiu-Laenuühistu, Eesti Jahimeeste Selts, Eesti Aiandusliit, Eesti Akordioniliit, lisaks kaks ettevõtet ning 13 eraisikut.

Kogu vajaliku info liikmeks astumise ning kõige muu olulise osas leiab Eesti Kindlustusühistu ÜKS kodulehelt www.eky.ee

Kindlustusühistu on tulundusühistu ettevõtluse vormi alaliik, mis võimaldab kindlustusandjana teenuseid pakkuda. Kindlustusühistu luuakse liikmete poolt ja tegevuse peaeesmärk on liikmetele õiglase hinnaga vajalike kindlustusteenuste osutamine.